Natrag na naslovnicu

Radionica/Vježba:

Zamka perfekcionizma

– utorak uživo, 24.03.2026. u 20:30

Više o radionici saznajte u nastavku pod “sadržaj”. Ova radionica je dio programa mjesečne pretplate. Preporučujemo vam da se pretplatite na 4 radionice mjesečno i ostvarite 75% popusta! Sudjelujte na radionicama uživo na pretplati klikom OVDJE

Zamka perfekcionizma

Postoje trenuci kada napraviš nešto dobro –
a ipak osjetiš da nije dovoljno.

Postigneš cilj –
a umjesto mira pojavi se nova lista.

Dobiješ priznanje –
a ti u sebi vidiš samo ono što si mogla/mogao bolje.

Perfekcionizam često sabotira upravo ono što želiš postići:

  • Odgađaš odluke jer “nije još spremno”.
  • Ne pokrećeš projekte jer “nije savršeno”.
  • Ne slaviš uspjehe jer vidiš samo što nedostaje.
  • U odnosima stalno analiziraš sebe.
  • U poslu nikada nema odmora.

Izvana izgledaš snažno.
Iznutra osjećaš kronični pritisak.

To je prava zamka perfekcionizma.


Perfekcionizam i identitet: “Moram biti bolja/bolji”

U srži zamke perfekcionizma često stoji identitet:

“Ako sam savršena/savršen, bit ću sigurna/siguran.”
“Ako ne pogriješim, nitko me neće odbaciti.”
“Ako sam najbolja/najbolji, bit ću vrijedna/vrijedan.”

Na radionici radimo upravo na toj razini – razini identiteta.

Ne mijenjamo samo ponašanje.
Mijenjamo unutarnji obrazac koji te drži u stalnom dokazivanju.


Na radionici ćeš doživjeti:

🧘‍♀️ vođenu unutarnju praksu otpuštanja pritiska
💭 osvještavanje skrivenih uvjerenja o vrijednosti i uspjehu
📝 konkretne alate za prekid samokritičnog obrasca
💡 duboke uvide o tome kako perfekcionizam utječe na odnose, posao i zdravlje


Perfekcionizam te možda doveo daleko.
Ali mir dolazi tek kada prestaneš bježati od pogreške.

Kada si dopustiš biti čovjek.
Kada si dopustiš stati.
Kada si dopustiš biti dovoljno dobra/dobar – sada.

I tada shvatiš –
snaga ne dolazi iz savršenstva.

Snaga dolazi iz sigurnosti u sebe.


Zašto je ova radionica za tebe:

Ako si uspješna/uspješan, ali nikada zadovoljna/zadovoljan…
Ako teško slaviš sebe…
Ako osjećaš stalnu unutarnju napetost…
Ako te strah od pogreške blokira…
Ako si umorna/umoran od stalnog dokazivanja…

Zamka perfekcionizma može izgledati kao ambicija.
Ali iznutra stvara iscrpljenost.

Vrijeme je da prekineš taj obrazac.


Život izvan zamke perfekcionizma

Zamisli da:

  • možeš pogriješiti bez unutarnog napada
  • možeš stati bez osjećaja krivnje
  • možeš slaviti uspjeh bez “ali…”
  • možeš biti dovoljno dobra/dobar – sada

To nije odustajanje od rasta.
To je prelazak iz pritiska u snagu.


Pridruži se radionici “Zamka perfekcionizma”

Ako osjećaš da te perfekcionizam više iscrpljuje nego motivira – ova radionica je tvoj sljedeći korak.

Vrijeme je da izađeš iz unutarnjeg zatvora savršenstva.
Vrijeme je da počneš živjeti iz osjećaja “dovoljna sam/dovoljan sam”.


CIJENA: 60,00 €

Uplate primamo svim karticama, a oni koji žele mogu također uplatiti i direktno na naše račune:

Za dodatne upite i pomoć uvijek nam se možete obratiti putem e-maila an***@*******is.com

Izjava o odricanju od odgovornosti (klikni na link)

5.0
Rated 5.0 out of 5
5.0 od 5 zvjezdice (na temelju 1.354 ocjene)
Odlično100%
Vrlo dobro0%
Osrednje0%
Slabo0%
Loše0%

No Title

Rated 5.0 out of 5
25 siječnja, 2023

Prvi dan odličan , drugi dan isto tako.

nadalaktic

No Title

Rated 5.0 out of 5
25 studenoga, 2022

Sta reci,odlicno iskustvo.U periodu dok je trajao tecaj desilo se par znacajnih promena u mom zivotu:promena posla,razvod,…Sve su to promene o kojima sam razmisljala i pre tecaja,ali nisam bila spremna da se suocim sa njima,nisam imala dovoljno samopouzdanja i vere u sebe.Anitina podrska,a isto tako i podrska cele grupe u smislu da pricamo o svemu,da radimo razne vezbe dosta me je osnazila.Obe stvari sam prosla i prevazisla na lagan nacin,bez nekih velikih tezina.

Suvisne su reci,treba proci kroz to iskustvo.

Recenica kojom se vodim otkako pratim Anitin rad ,a moglo bi se reci da je to od samih njenih pocetaka na YouTube je:

„Verujem u zivot,verujem u ljubav,verujem da se sve desava za moje najvise dobro,iako ja sada ,ne znam i ne vidim na koji nacin ce se sve resiti,….Ma jednostsvno ,za dalje,sve preporuke za sve sto radi Anita,bilo da su to seminari,akademija,video klipovi,…

I dalje sa velikom radoscu iscekujum nove ideje,nove videe,nove programe,uvek naucim nesto novo.Nacin na koji Anita nesebicno deli svoje znanje je uvek novo i inspirativno.

Zauvek ZAHVALNA❤️❤️❤️

Megi

Magdalena Ugrcic

No Title

Rated 5.0 out of 5
11 listopada, 2022

Maximalno10

Erik Bernobič

No Title

Rated 5.0 out of 5
22 rujna, 2022

moja namjera ;da spoznam svoju bit u ovome svijetu,da budem ono što uistinu jesam kako bih pomogao sebi i svojoj obitelji,da prihvatim i zavolim sebe, da kroz sve vas doživim istinsku ljubav, i da se oslobodim straha da iskazim ljubav prema svima,

Za sada hvala, vrlo interesanto, do danas nisam znao o povezanosti sa Rabom. ja sam sa Raba i danas sam slušao o Vašoj povezanosti sa Rabom, a posebno me interesiralo o energiji koju ste spomoinjali vezano za Rab. Silvio.

Silvio Jurešič

No Title

Rated 5.0 out of 5
6 rujna, 2022

Seminar!

Andreja Bahal

No Title

Rated 5.0 out of 5
27 lipnja, 2022

Čudesno. Anita nam daje alate za spajanje s božanskim. Hvala ti na divnoj energiji i pozitivi ❤

anabilic

No Title

Rated 5.0 out of 5
23 lipnja, 2022

Anitina Akademija mi je došla u život u pravom trenutku, baš kada se nalazim na velikim prekretnicama i unutrašnjim preispitivanjima. Rad na sebi je dobio skroz jednu novu dimenziju kroz Anitinu Akademiju. Toliko novih uvida na svakom sastanku! Učili smo kroz iskustva članova grupe i svaka od tih tema je bila univerzalna i mogla se primeniti na svakom od nas. Divno je što nam ostaje snimljen materijal, kojem se vraćam kad god su mi potrebne neke smernice, i kao da uvek nešto novo naučim i čujem. Mogu slobodno reći da nisam ista osoba koja sam bila pre Akademije. Zahvaljujući Aniti u moj život se uselila smirenost i potpuno poverenje u život, bez obzira na kakve prepreke nailazila. Hvala ti Anita od srca!

tamarap88

No Title

Rated 5.0 out of 5
20 lipnja, 2022

Za sve one koji zele vise,koji zele duhovno rasti i razvijati se od srca preporucam Anitu i njenu Akademiju osobnog

razvoja.

Anita je osoba koja na jednostavan,mocan,nadahnjujuci nacin prenosi svoja znanja i mudrosti na druge.Divno je raditi meditirati i usvajati njena znanja.

Hvala Anita,na divnim pozetivnim promjenama u mom svakodnevnom zivotu.

Lijepo je sto postojis!

Marica Juric

No Title

Rated 5.0 out of 5
17 lipnja, 2022

Akademija sa Anitom otvara nov pogled na život, novo stajalište i novi početak, ili pak nastavak traganja za srećnijim, zadovoljnijim i spokojnijim životom. Jednostavnost rešenja koje je Anita delila sa nama u želji da pomogne, onima koji to žele,čini dostupnim svaki cilj. Svaki sastanak je ličio na skup porodice koja zajedno radi na zadatku…a zadatak je zavoleti sebe, sa spoznajom da će time dobiti mnogi. Pokloni koji stoje u vidu snimaka sastanaka su dragocena štiva za dobre i zahvalne đake. Hvala neizmerno Aniti i vrednom timu na strpljenju, ljubavi i vremenu koje smo štedro dobijali na putu lične transformacije.

Svako dobro u svim novim nastojanjima da tragaoca bude još više, a ovaj suživot bude kvalitetniji i Bogu bliži.

Magdalena Dragović

No Title

Rated 5.0 out of 5
17 lipnja, 2022

Predivno,širenje ljubavi,mira i vraćanje poverenja u život

Biljana Prokić