Natrag na naslovnicu

Radionica/Vježba:

Vjerujem u sebe

Više o radionici saznajte u nastavku pod “sadržaj”. Ova radionica je dio programa mjesečne pretplate. Preporučujemo vam da se pretplatite na 4 radionice mjesečno i ostvarite 75% popusta! Sudjelujte na radionicama uživo na pretplati klikom OVDJE

Vjerovati u sebe nije samo osjećaj

Samopouzdanje nije nešto s čime se ljudi rađaju.

To je unutarnji odnos koji gradimo prema sebi.

Ako je taj odnos slab, pojavljuju se obrasci poput:

odgađanja odluka

stalnog preispitivanja

traženja potvrde od drugih

straha od pogreške

ili osjećaja da nikada nisi dovoljno dobra/dobar

I tada čak i veliki potencijal ostaje neiskorišten.

Na radionici radimo upravo na toj razini –
razini unutarnje sigurnosti i identiteta.

Ne radimo samo na ponašanju.
Radimo na unutarnjem osjećaju:

“Mogu.”
“Mogu pokušati.”
“Mogu uspjeti.”


Na radionici ćeš doživjeti

🧘‍♀️ vođenu unutarnju praksu jačanja povjerenja u sebe
💭 osvještavanje skrivenih uvjerenja koja ruše samopouzdanje
📝 konkretne alate za razvoj unutarnje sigurnosti
💡 duboke uvide o tome kako nedostatak samopouzdanja utječe na odluke, odnose i životne prilike

Jer često problem nije u tome što ne znaš što želiš.

Problem je što sumnja govori glasnije od tvoje intuicije.


Zašto mnogi ljudi teško vjeruju u sebe

Vrlo često iza toga stoje stari obrasci poput:

“Moram biti bolja/bolji.”

“Drugi znaju bolje od mene.”

“Što ako pogriješim?”

S vremenom takva uvjerenja postanu unutarnji glas koji nas koči.

I tada čak i kada se pojavi prilika –
mi se povučemo.

Na ovoj radionici radimo na tome da taj obrazac počneš prepoznavati i mijenjati.

Jer samopouzdanje nije arogancija.

Samopouzdanje je mirna sigurnost u sebe.


Zašto je ova radionica za tebe

Ako osjećaš da često sumnjaš u svoje odluke…

Ako imaš potencijal, ali ga ne koristiš u potpunosti…

Ako previše razmišljaš prije nego napraviš korak…

Ako tražiš potvrdu drugih prije nego poslušaš sebe…

Ako želiš razviti dublje samopouzdanje i unutarnju sigurnost

onda je ova radionica upravo za tebe.


Život kada počneš vjerovati u sebe

Zamisli da:

donosiš odluke bez stalnog preispitivanja

radiš stvari i kada nisu savršene

govoriš svoje mišljenje bez straha

koristiš prilike koje ti život donosi

osjećaš mirnu sigurnost u sebe

To nije savršenstvo.

To je odnos sa sobom koji kaže:

“Vjerujem sebi.”


Pridruži se radionici “Vjerujem u sebe”

Ako osjećaš da je vrijeme da prestaneš živjeti iz sumnje i počneš živjeti iz povjerenja u sebe – ova radionica je tvoj sljedeći korak.

Jer život se mijenja u trenutku kada unutarnji glas počne govoriti:

“Mogu.”
“Vrijedna sam.”
“Vrijedan sam.”
“Vjerujem u sebe.”


CIJENA: 60,00 €

Uplate primamo svim karticama, a oni koji žele mogu također uplatiti i direktno na naše račune:

Za dodatne upite i pomoć uvijek nam se možete obratiti putem e-maila an***@*******is.com

Izjava o odricanju od odgovornosti (klikni na link)

5.0
Rated 5.0 out of 5
5.0 od 5 zvjezdice (na temelju 1.354 ocjene)
Odlično100%
Vrlo dobro0%
Osrednje0%
Slabo0%
Loše0%

No Title

Rated 5.0 out of 5
25 siječnja, 2023

Prvi dan odličan , drugi dan isto tako.

nadalaktic

No Title

Rated 5.0 out of 5
25 studenoga, 2022

Sta reci,odlicno iskustvo.U periodu dok je trajao tecaj desilo se par znacajnih promena u mom zivotu:promena posla,razvod,…Sve su to promene o kojima sam razmisljala i pre tecaja,ali nisam bila spremna da se suocim sa njima,nisam imala dovoljno samopouzdanja i vere u sebe.Anitina podrska,a isto tako i podrska cele grupe u smislu da pricamo o svemu,da radimo razne vezbe dosta me je osnazila.Obe stvari sam prosla i prevazisla na lagan nacin,bez nekih velikih tezina.

Suvisne su reci,treba proci kroz to iskustvo.

Recenica kojom se vodim otkako pratim Anitin rad ,a moglo bi se reci da je to od samih njenih pocetaka na YouTube je:

„Verujem u zivot,verujem u ljubav,verujem da se sve desava za moje najvise dobro,iako ja sada ,ne znam i ne vidim na koji nacin ce se sve resiti,….Ma jednostsvno ,za dalje,sve preporuke za sve sto radi Anita,bilo da su to seminari,akademija,video klipovi,…

I dalje sa velikom radoscu iscekujum nove ideje,nove videe,nove programe,uvek naucim nesto novo.Nacin na koji Anita nesebicno deli svoje znanje je uvek novo i inspirativno.

Zauvek ZAHVALNA❤️❤️❤️

Megi

Magdalena Ugrcic

No Title

Rated 5.0 out of 5
11 listopada, 2022

Maximalno10

Erik Bernobič

No Title

Rated 5.0 out of 5
22 rujna, 2022

moja namjera ;da spoznam svoju bit u ovome svijetu,da budem ono što uistinu jesam kako bih pomogao sebi i svojoj obitelji,da prihvatim i zavolim sebe, da kroz sve vas doživim istinsku ljubav, i da se oslobodim straha da iskazim ljubav prema svima,

Za sada hvala, vrlo interesanto, do danas nisam znao o povezanosti sa Rabom. ja sam sa Raba i danas sam slušao o Vašoj povezanosti sa Rabom, a posebno me interesiralo o energiji koju ste spomoinjali vezano za Rab. Silvio.

Silvio Jurešič

No Title

Rated 5.0 out of 5
6 rujna, 2022

Seminar!

Andreja Bahal

No Title

Rated 5.0 out of 5
27 lipnja, 2022

Čudesno. Anita nam daje alate za spajanje s božanskim. Hvala ti na divnoj energiji i pozitivi ❤

anabilic

No Title

Rated 5.0 out of 5
23 lipnja, 2022

Anitina Akademija mi je došla u život u pravom trenutku, baš kada se nalazim na velikim prekretnicama i unutrašnjim preispitivanjima. Rad na sebi je dobio skroz jednu novu dimenziju kroz Anitinu Akademiju. Toliko novih uvida na svakom sastanku! Učili smo kroz iskustva članova grupe i svaka od tih tema je bila univerzalna i mogla se primeniti na svakom od nas. Divno je što nam ostaje snimljen materijal, kojem se vraćam kad god su mi potrebne neke smernice, i kao da uvek nešto novo naučim i čujem. Mogu slobodno reći da nisam ista osoba koja sam bila pre Akademije. Zahvaljujući Aniti u moj život se uselila smirenost i potpuno poverenje u život, bez obzira na kakve prepreke nailazila. Hvala ti Anita od srca!

tamarap88

No Title

Rated 5.0 out of 5
20 lipnja, 2022

Za sve one koji zele vise,koji zele duhovno rasti i razvijati se od srca preporucam Anitu i njenu Akademiju osobnog

razvoja.

Anita je osoba koja na jednostavan,mocan,nadahnjujuci nacin prenosi svoja znanja i mudrosti na druge.Divno je raditi meditirati i usvajati njena znanja.

Hvala Anita,na divnim pozetivnim promjenama u mom svakodnevnom zivotu.

Lijepo je sto postojis!

Marica Juric

No Title

Rated 5.0 out of 5
17 lipnja, 2022

Akademija sa Anitom otvara nov pogled na život, novo stajalište i novi početak, ili pak nastavak traganja za srećnijim, zadovoljnijim i spokojnijim životom. Jednostavnost rešenja koje je Anita delila sa nama u želji da pomogne, onima koji to žele,čini dostupnim svaki cilj. Svaki sastanak je ličio na skup porodice koja zajedno radi na zadatku…a zadatak je zavoleti sebe, sa spoznajom da će time dobiti mnogi. Pokloni koji stoje u vidu snimaka sastanaka su dragocena štiva za dobre i zahvalne đake. Hvala neizmerno Aniti i vrednom timu na strpljenju, ljubavi i vremenu koje smo štedro dobijali na putu lične transformacije.

Svako dobro u svim novim nastojanjima da tragaoca bude još više, a ovaj suživot bude kvalitetniji i Bogu bliži.

Magdalena Dragović

No Title

Rated 5.0 out of 5
17 lipnja, 2022

Predivno,širenje ljubavi,mira i vraćanje poverenja u život

Biljana Prokić