Morate biti prijavljeni da bi ste ostavili ocjenu.
No Title
Najbolje ulaganje u mom zivotu je ulaganje novca u Akademiju kod Anite. Svakom bi savjetovala da se odrekne bilo čega, a uplati ovo. Nema tih cipela, torbice ni auta koje može zamjeniti ovo znanje. Jer kad dobiješ svo ovo znanje, dolazi ti SVE šta si u najluđim snovima pozelila. I bolje. A tek sam počela. Kad JA pohvalim, onda oni koji me znaju, znaju da je to više nego vrijedno. Ne odugovlačite ❤️
Anita draga, nek ti je sve blagoslovljeno i svima na tvom i našim putevima ❤️
No Title
Fantasticno i izuzetno znanje, predstavljeno na vrlo prihvatljiv nacin. Zahvalna sam na tome sto mi je se “dalo” da ucestvujem u AKADEMIJI OSOBNOG RAZVOJA.
Hvala Aniti,
neka joj svi putevi bude sretni.
No Title
Draga Anita poslušala sam dvodnevni intenziv uau HVALA!!! Tako jednostavno razlagaš ali je tako močno! Puno Hvala❤️❤️❤️navikavam se dajati namjeru!!! Kako se ego upira…. ali ponovo i ponovo pokušam!!! Imamo izzazove u kraju u kojem živimo i stvaramu nov postor… tu je i porodica i jako je “težko “ držati vibraciju… nisem ni svijestna kada mi pada…i pojavi se strah… kako cemo… i naravna nesreča plaz na parkirišču za nase goste… i treba nam puno novca… znam da moram na razinu novca i obilja…. Svaku sekundu obilje, obilje….hvala Ti iz Srca❤️velik si blagoslov!!!! Oprosti na mom hrvatskom❤️❤️❤️
No Title
Draga Anita, jako sam sretna što sam se upisala na Akademiju osobnog razvoja. Bez obzira na godine uvjek se uči . Mnoge stvari otpuštam i puštam da me vodi intuicija. Pokušavam da se fokusiram na sebe a ne uvjek na druge. Vjerujte da nije lako pošto čitav život, vi ne postojite nego uvjek drugi;djeca,unučad itd. Već na samo početku Akademije mjenjam se jako brzo i prihvatam , da sam ja ta najvažnija tj.da je ovo moj život i da ga trebam živjeti sada. Jako vam se zahvaljujem na vašoj super pozitivnoj vibraciji i vidim sebe već da me ljudi pozivaju da svjedočim čuda koja su mi se dešavala i koja se dešavaju. Veliki pozdrav od❤️ . Jela
No Title
Več kot odlično. Hvala Anita, še enkrat od srca hvaaaaaaaaaaala. Nimam besed da bi povzela kako dober video.
No Title
Postovana Anita zelim da se zahvalim na svemu sto sam do sada cula od Vas a naravno i usvojila i svakoga dana usvajam nove informacije i lekcije slusajuci videa , ponovo radeci vezbe sa akademije. Iduci kroz dan, ponavljam nauceno, gledam i prihvatam promene i kod sebe i u odnosima sa okolinom. Moram reci da ste divna osoba i Vi ste moj uzor. Nadam se da cu bar priblizno u buducnosti biti puna ljubavi, saosecanja, neznosti, dobrote, lepote…kao i Vi. Beskrajno hvala
No Title
Trudim se da sve što čujem na susretu i svaki dan radim.Veselim se i jedva čekam novi susret i dragu Anitu koja me njenim glasom i savjetima smiruje.
No Title
Predivna izkušnja!Verjetno najbolj koristna za život. Hvala hvala hvala Anita!
No Title
Predivna izkušnja, vrjetno najbolj koristna za život!
Hvala hvala hvala Anita!
No Title
Beskrajno hvala na svemu Aniti. Iz temelja mi je promenila život.
Probala sam na više načina da spoznam suštinu našeg postojanja, da uvedem korisne promene u svoj život i primenom istih da dovedem svoj život u red ali…. ništa nije imalo takav uticaj kao Akademija osobnog razvoja sa Anitom.
Danas, nakon dugo godina lutanja, moj život se vraća u kolosek. Imam još dosta toga da uradim ali znam gde da nadjem rešenje!
Beskrajno, od srca hvala na svemu. Zahvalna sam što su se naši putevi ukrstili i što znam da sam na dobrom mestu da napokon živim život kakav sam oduvek želela.
Hvala Anita. ❤️
