Morate biti prijavljeni da bi ste ostavili ocjenu.
Hvala da postojis❤️
Sretna sam , jer sam bila dio akademije.!
Hvala, hvala i jos jednom hvala🫶🏼🥰
Odlično
Draga Anita, hvala ti za vodstvo i podršku.
🩵💖
Obožavanje
Prelijepo i stvarno ima smisla vise puta odslusati jer uvijek nesto precujem ili ne budem prisutna i onda kod ponovog preslusavanja tek cujem. I kao da je vezano za zivotnu situaciju ono sto tada svjesno cujem
Anita puno ti hvala, hvala, hvala !!!
Podigla si me !!!
Kako zadrzsti vibraciju željenog rezultata
Lijepo, u skladu sa željama i ocekivanjima♥️♥️♥️♥️
Energija željenog rezultata, kako ostati u njoj
Divno, toliko pomaže da nemam riječi. Privodim neke stvari kraju, iscrpljuje me čekanje a moram ostati strpljiva. Toliko mi je pomoglo da otpustim da sam čak i zaspala. Hvala ti Anita♥️🙏♥️
Morala sam ponovo pisati…🌸🌸🌸
Savršeno!
Draga Anita, ova radionica zaista dopire do najdubljih slojeva duše. Posebna je, spontana i vodi u neku drugu dimenziju❣️
Hvala💝
Afiemacije
Anita digla si me iz mrtvih…bila sam očajna, slomljena, bez energije, koža me boljela…hvala ti do neba❤️❤️❤️❤️
Neka nam svima pomogne, a znam da hoće🙏
Kako ostati u energiji zeljenog rezultata
Hvala Anita:)
5++
Divno, iscjeljujuće, opuštajuće, stvarno puno pomaže‼‼
Meni je neizmjerno pomoglo i bilo divno‼
Sigurno će svakom pomoći‼
Puno, puno ti hvala draga Anita🙏♥️
