Za dodatne upite i pomoć uvijek nam se možete obratiti putem e-maila an*********@***il.com ili telefona/Vibera na
+385 95 355 1400
Morate biti prijavljeni da bi ste ostavili ocjenu.
No Title
Anita, zahvaljujem vam se na predivnim meditacijama na webinaru, vaš glas djeluje tako opuštajuće, smiruje cijeli um, dušu i tijelo.
Kako li je prekrasno imati nekog tako smirenog u ova nemirna vremena puna briga, nestrpljenja i ubrzanog načina života.
No Title
Najprije moram reci da su tvoji webinari super, a o tecajima da i ne govorim.
Sjecam se prvog maila kad sam ti poslala sa kojom vibracijom, a kakva je vibracija danas.
A kad smo poceli sa tecajem sve se mijenja tako brzo i sa lakocom dolazim do lakoce.
Vjerojatno nije slucajno ali moje spoznaje o negativnim uvjerenjima se toliko brzo ciste, da prosto moram osvjestiti i reci sebi ( pa da moze biti tako lako).
Stvarno si super i puno puno mi je drago sto si u mom zivotu
No Title
Draga Anita, hvala ti što postojiš. ❤ Eto, ja svakodnevno, i to više puta u danu, tj. kada god se sjetim, udišem ljubav i svjetlost i radost življenja i toliko sam sretna i ispunjena da me doslovce ljubav preplavlja i širi se na sve oko mene i vraća mi se umnožena. Moje postojanje i bivanje je potpuno predanje i zahvala božanskoj inteligenciji, potpuno povjerenje da je sve dobro i da će biti još bolje iz dana u dan. Konačno sam spoznala i dosegnula slobodu srca i dobila hrabrost, tj, najednostavnije, SPOZNALA SAM LJUBAV, za moje daljnje putovanje kroz život. Spoznaja ljubavi je tek početak to je putovanje a ne cilj ,
Eto, kratko i jasno, za mene je život Oda radosti i Hvalospjev ljubavi .
Volim te i hvala ti I ❤ you
No Title
Predivno zračite ,osjeti se Vaša divna pozitivna energija. Do mene je došla vrlo nježna i suptilna energija koja na najfiniji način “raspetljava” energetske blokade. Tijekom tretmana osjetila sam točno na kojem mjestu je energetski centar u malom disbalansu tj.gdje se energija pokušava probiti,ponavljam,na jedan tako nježan i suptilan nacin.Hvala Vam na predivoj poklonjenoj energiji želim Vam svako dobro.
No Title
Draga Anita, divno je što te Bog/svemir/izvor poslao nama da nam pomažeš u osvještavanju i prosvjetljenju svakodnevnog života. ❤
No Title
Hvala draga Anita na osjećaju samodovoljnosti i spoznaji mojeg novog JA, danas 25.08.21. u 11:33
No Title
Neverovatno.. Divno.. U svojoj 40-toj sam po prvi put osetila da sam dovoljna. Doživela sam osećaj slobode i sigurnosti. Hvala Anita na ovom iskustvu❤️❤️❤️
No Title
Pozdrav Anita, meditacija je zaista super, sudjelovala sam na tvom tečaju prije dvije godine i puno mi je pomogao, otad pratim sve tvoje webinare… Hvala ti puno na svemu Anita
No Title
Anita hvala, hvaležna sem za vsako tvojo besedo, ravno s tem se ukvarjam. Ravno ko zaslužim več denara se nekaj zgodi da denar gre… In vedno gre…
No Title
Hvala na svim darovima ,,,hvala ❤️❤️❤️ hvala,,,hvala ti draga Anita na velikoj ljubavi za nas ,,Bilo je predobro ,fantastično i jako motivirajuće za nastavak i napredak osobnog rasta
