Natrag na naslovnicu

Radionica/Vježba:

Zamka perfekcionizma

– utorak uživo, 24.03.2026. u 20:30

Više o radionici saznajte u nastavku pod “sadržaj”. Ova radionica je dio programa mjesečne pretplate. Preporučujemo vam da se pretplatite na 4 radionice mjesečno i ostvarite 75% popusta! Sudjelujte na radionicama uživo na pretplati klikom OVDJE

Zamka perfekcionizma

Postoje trenuci kada napraviš nešto dobro –
a ipak osjetiš da nije dovoljno.

Postigneš cilj –
a umjesto mira pojavi se nova lista.

Dobiješ priznanje –
a ti u sebi vidiš samo ono što si mogla/mogao bolje.

Perfekcionizam često sabotira upravo ono što želiš postići:

  • Odgađaš odluke jer “nije još spremno”.
  • Ne pokrećeš projekte jer “nije savršeno”.
  • Ne slaviš uspjehe jer vidiš samo što nedostaje.
  • U odnosima stalno analiziraš sebe.
  • U poslu nikada nema odmora.

Izvana izgledaš snažno.
Iznutra osjećaš kronični pritisak.

To je prava zamka perfekcionizma.


Perfekcionizam i identitet: “Moram biti bolja/bolji”

U srži zamke perfekcionizma često stoji identitet:

“Ako sam savršena/savršen, bit ću sigurna/siguran.”
“Ako ne pogriješim, nitko me neće odbaciti.”
“Ako sam najbolja/najbolji, bit ću vrijedna/vrijedan.”

Na radionici radimo upravo na toj razini – razini identiteta.

Ne mijenjamo samo ponašanje.
Mijenjamo unutarnji obrazac koji te drži u stalnom dokazivanju.


Na radionici ćeš doživjeti:

🧘‍♀️ vođenu unutarnju praksu otpuštanja pritiska
💭 osvještavanje skrivenih uvjerenja o vrijednosti i uspjehu
📝 konkretne alate za prekid samokritičnog obrasca
💡 duboke uvide o tome kako perfekcionizam utječe na odnose, posao i zdravlje


Perfekcionizam te možda doveo daleko.
Ali mir dolazi tek kada prestaneš bježati od pogreške.

Kada si dopustiš biti čovjek.
Kada si dopustiš stati.
Kada si dopustiš biti dovoljno dobra/dobar – sada.

I tada shvatiš –
snaga ne dolazi iz savršenstva.

Snaga dolazi iz sigurnosti u sebe.


Zašto je ova radionica za tebe:

Ako si uspješna/uspješan, ali nikada zadovoljna/zadovoljan…
Ako teško slaviš sebe…
Ako osjećaš stalnu unutarnju napetost…
Ako te strah od pogreške blokira…
Ako si umorna/umoran od stalnog dokazivanja…

Zamka perfekcionizma može izgledati kao ambicija.
Ali iznutra stvara iscrpljenost.

Vrijeme je da prekineš taj obrazac.


Život izvan zamke perfekcionizma

Zamisli da:

  • možeš pogriješiti bez unutarnog napada
  • možeš stati bez osjećaja krivnje
  • možeš slaviti uspjeh bez “ali…”
  • možeš biti dovoljno dobra/dobar – sada

To nije odustajanje od rasta.
To je prelazak iz pritiska u snagu.


Pridruži se radionici “Zamka perfekcionizma”

Ako osjećaš da te perfekcionizam više iscrpljuje nego motivira – ova radionica je tvoj sljedeći korak.

Vrijeme je da izađeš iz unutarnjeg zatvora savršenstva.
Vrijeme je da počneš živjeti iz osjećaja “dovoljna sam/dovoljan sam”.


CIJENA: 60,00 €

Uplate primamo svim karticama, a oni koji žele mogu također uplatiti i direktno na naše račune:

Za dodatne upite i pomoć uvijek nam se možete obratiti putem e-maila an***@*******is.com

Izjava o odricanju od odgovornosti (klikni na link)

5.0
Rated 5.0 out of 5
5.0 od 5 zvjezdice (na temelju 1.354 ocjene)
Odlično100%
Vrlo dobro0%
Osrednje0%
Slabo0%
Loše0%

No Title

Rated 5.0 out of 5
5 listopada, 2021

Anita, zahvaljujem vam se na predivnim meditacijama na webinaru, vaš glas djeluje tako opuštajuće, smiruje cijeli um, dušu i tijelo.

Kako li je prekrasno imati nekog tako smirenog u ova nemirna vremena puna briga, nestrpljenja i ubrzanog načina života.

Karla

No Title

Rated 5.0 out of 5
5 listopada, 2021

Najprije moram reci da su tvoji webinari super, a o tecajima da i ne govorim.

Sjecam se prvog maila kad sam ti poslala sa kojom vibracijom, a kakva je vibracija danas.

A kad smo poceli sa tecajem sve se mijenja tako brzo i sa lakocom dolazim do lakoce.

Vjerojatno nije slucajno ali moje spoznaje o negativnim uvjerenjima se toliko brzo ciste, da prosto moram osvjestiti i reci sebi ( pa da moze biti tako lako).

Stvarno si super i puno puno mi je drago sto si u mom zivotu

Marija

No Title

Rated 5.0 out of 5
5 listopada, 2021

Draga Anita, hvala ti što postojiš. ❤ Eto, ja svakodnevno, i to više puta u danu, tj. kada god se sjetim, udišem ljubav i svjetlost i radost življenja i toliko sam sretna i ispunjena da me doslovce ljubav preplavlja i širi se na sve oko mene i vraća mi se umnožena. Moje postojanje i bivanje je potpuno predanje i zahvala božanskoj inteligenciji, potpuno povjerenje da je sve dobro i da će biti još bolje iz dana u dan. Konačno sam spoznala i dosegnula slobodu srca i dobila hrabrost, tj, najednostavnije, SPOZNALA SAM LJUBAV, za moje daljnje putovanje kroz život. Spoznaja ljubavi je tek početak to je putovanje a ne cilj ,

Eto, kratko i jasno, za mene je život Oda radosti i Hvalospjev ljubavi .

Volim te i hvala ti I ❤ you

FRANKA

No Title

Rated 5.0 out of 5
4 listopada, 2021

Predivno zračite ,osjeti se Vaša divna pozitivna energija. Do mene je došla vrlo nježna i suptilna energija koja na najfiniji način “raspetljava” energetske blokade. Tijekom tretmana osjetila sam točno na kojem mjestu je energetski centar u malom disbalansu tj.gdje se energija pokušava probiti,ponavljam,na jedan tako nježan i suptilan nacin.Hvala Vam na predivoj poklonjenoj energiji želim Vam svako dobro.

Ivana

No Title

Rated 5.0 out of 5
18 rujna, 2021

Draga Anita, divno je što te Bog/svemir/izvor poslao nama da nam pomažeš u osvještavanju i prosvjetljenju svakodnevnog života. ❤

Tatjana Stublic

No Title

Rated 5.0 out of 5
25 kolovoza, 2021

Hvala draga Anita na osjećaju samodovoljnosti i spoznaji mojeg novog JA, danas 25.08.21. u 11:33

Marina Fintic

No Title

Rated 5.0 out of 5
11 kolovoza, 2021

Neverovatno.. Divno.. U svojoj 40-toj sam po prvi put osetila da sam dovoljna. Doživela sam osećaj slobode i sigurnosti. Hvala Anita na ovom iskustvu❤️❤️❤️

Aleksandar Janjic

No Title

Rated 5.0 out of 5
2 kolovoza, 2021

Pozdrav Anita, meditacija je zaista super, sudjelovala sam na tvom tečaju prije dvije godine i puno mi je pomogao, otad pratim sve tvoje webinare… Hvala ti puno na svemu Anita

Tihana

No Title

Rated 5.0 out of 5
1 kolovoza, 2021

Anita hvala, hvaležna sem za vsako tvojo besedo, ravno s tem se ukvarjam. Ravno ko zaslužim več denara se nekaj zgodi da denar gre… In vedno gre…

Mojca

No Title

Rated 5.0 out of 5
31 srpnja, 2021

Hvala na svim darovima ,,,hvala ❤️❤️❤️ hvala,,,hvala ti draga Anita na velikoj ljubavi za nas ,,Bilo je predobro ,fantastično i jako motivirajuće za nastavak i napredak osobnog rasta

Marta