Natrag na naslovnicu

Radionica/Vježba:

Vjerujem u sebe

Više o radionici saznajte u nastavku pod “sadržaj”. Ova radionica je dio programa mjesečne pretplate. Preporučujemo vam da se pretplatite na 4 radionice mjesečno i ostvarite 75% popusta! Sudjelujte na radionicama uživo na pretplati klikom OVDJE

Vjerovati u sebe nije samo osjećaj

Samopouzdanje nije nešto s čime se ljudi rađaju.

To je unutarnji odnos koji gradimo prema sebi.

Ako je taj odnos slab, pojavljuju se obrasci poput:

odgađanja odluka

stalnog preispitivanja

traženja potvrde od drugih

straha od pogreške

ili osjećaja da nikada nisi dovoljno dobra/dobar

I tada čak i veliki potencijal ostaje neiskorišten.

Na radionici radimo upravo na toj razini –
razini unutarnje sigurnosti i identiteta.

Ne radimo samo na ponašanju.
Radimo na unutarnjem osjećaju:

“Mogu.”
“Mogu pokušati.”
“Mogu uspjeti.”


Na radionici ćeš doživjeti

🧘‍♀️ vođenu unutarnju praksu jačanja povjerenja u sebe
💭 osvještavanje skrivenih uvjerenja koja ruše samopouzdanje
📝 konkretne alate za razvoj unutarnje sigurnosti
💡 duboke uvide o tome kako nedostatak samopouzdanja utječe na odluke, odnose i životne prilike

Jer često problem nije u tome što ne znaš što želiš.

Problem je što sumnja govori glasnije od tvoje intuicije.


Zašto mnogi ljudi teško vjeruju u sebe

Vrlo često iza toga stoje stari obrasci poput:

“Moram biti bolja/bolji.”

“Drugi znaju bolje od mene.”

“Što ako pogriješim?”

S vremenom takva uvjerenja postanu unutarnji glas koji nas koči.

I tada čak i kada se pojavi prilika –
mi se povučemo.

Na ovoj radionici radimo na tome da taj obrazac počneš prepoznavati i mijenjati.

Jer samopouzdanje nije arogancija.

Samopouzdanje je mirna sigurnost u sebe.


Zašto je ova radionica za tebe

Ako osjećaš da često sumnjaš u svoje odluke…

Ako imaš potencijal, ali ga ne koristiš u potpunosti…

Ako previše razmišljaš prije nego napraviš korak…

Ako tražiš potvrdu drugih prije nego poslušaš sebe…

Ako želiš razviti dublje samopouzdanje i unutarnju sigurnost

onda je ova radionica upravo za tebe.


Život kada počneš vjerovati u sebe

Zamisli da:

donosiš odluke bez stalnog preispitivanja

radiš stvari i kada nisu savršene

govoriš svoje mišljenje bez straha

koristiš prilike koje ti život donosi

osjećaš mirnu sigurnost u sebe

To nije savršenstvo.

To je odnos sa sobom koji kaže:

“Vjerujem sebi.”


Pridruži se radionici “Vjerujem u sebe”

Ako osjećaš da je vrijeme da prestaneš živjeti iz sumnje i počneš živjeti iz povjerenja u sebe – ova radionica je tvoj sljedeći korak.

Jer život se mijenja u trenutku kada unutarnji glas počne govoriti:

“Mogu.”
“Vrijedna sam.”
“Vrijedan sam.”
“Vjerujem u sebe.”


CIJENA: 60,00 €

Uplate primamo svim karticama, a oni koji žele mogu također uplatiti i direktno na naše račune:

Za dodatne upite i pomoć uvijek nam se možete obratiti putem e-maila an***@*******is.com

Izjava o odricanju od odgovornosti (klikni na link)

5.0
Rated 5.0 out of 5
5.0 od 5 zvjezdice (na temelju 1.354 ocjene)
Odlično100%
Vrlo dobro0%
Osrednje0%
Slabo0%
Loše0%

No Title

Rated 5.0 out of 5
5 listopada, 2021

Anita, zahvaljujem vam se na predivnim meditacijama na webinaru, vaš glas djeluje tako opuštajuće, smiruje cijeli um, dušu i tijelo.

Kako li je prekrasno imati nekog tako smirenog u ova nemirna vremena puna briga, nestrpljenja i ubrzanog načina života.

Karla

No Title

Rated 5.0 out of 5
5 listopada, 2021

Najprije moram reci da su tvoji webinari super, a o tecajima da i ne govorim.

Sjecam se prvog maila kad sam ti poslala sa kojom vibracijom, a kakva je vibracija danas.

A kad smo poceli sa tecajem sve se mijenja tako brzo i sa lakocom dolazim do lakoce.

Vjerojatno nije slucajno ali moje spoznaje o negativnim uvjerenjima se toliko brzo ciste, da prosto moram osvjestiti i reci sebi ( pa da moze biti tako lako).

Stvarno si super i puno puno mi je drago sto si u mom zivotu

Marija

No Title

Rated 5.0 out of 5
5 listopada, 2021

Draga Anita, hvala ti što postojiš. ❤ Eto, ja svakodnevno, i to više puta u danu, tj. kada god se sjetim, udišem ljubav i svjetlost i radost življenja i toliko sam sretna i ispunjena da me doslovce ljubav preplavlja i širi se na sve oko mene i vraća mi se umnožena. Moje postojanje i bivanje je potpuno predanje i zahvala božanskoj inteligenciji, potpuno povjerenje da je sve dobro i da će biti još bolje iz dana u dan. Konačno sam spoznala i dosegnula slobodu srca i dobila hrabrost, tj, najednostavnije, SPOZNALA SAM LJUBAV, za moje daljnje putovanje kroz život. Spoznaja ljubavi je tek početak to je putovanje a ne cilj ,

Eto, kratko i jasno, za mene je život Oda radosti i Hvalospjev ljubavi .

Volim te i hvala ti I ❤ you

FRANKA

No Title

Rated 5.0 out of 5
4 listopada, 2021

Predivno zračite ,osjeti se Vaša divna pozitivna energija. Do mene je došla vrlo nježna i suptilna energija koja na najfiniji način “raspetljava” energetske blokade. Tijekom tretmana osjetila sam točno na kojem mjestu je energetski centar u malom disbalansu tj.gdje se energija pokušava probiti,ponavljam,na jedan tako nježan i suptilan nacin.Hvala Vam na predivoj poklonjenoj energiji želim Vam svako dobro.

Ivana

No Title

Rated 5.0 out of 5
18 rujna, 2021

Draga Anita, divno je što te Bog/svemir/izvor poslao nama da nam pomažeš u osvještavanju i prosvjetljenju svakodnevnog života. ❤

Tatjana Stublic

No Title

Rated 5.0 out of 5
25 kolovoza, 2021

Hvala draga Anita na osjećaju samodovoljnosti i spoznaji mojeg novog JA, danas 25.08.21. u 11:33

Marina Fintic

No Title

Rated 5.0 out of 5
11 kolovoza, 2021

Neverovatno.. Divno.. U svojoj 40-toj sam po prvi put osetila da sam dovoljna. Doživela sam osećaj slobode i sigurnosti. Hvala Anita na ovom iskustvu❤️❤️❤️

Aleksandar Janjic

No Title

Rated 5.0 out of 5
2 kolovoza, 2021

Pozdrav Anita, meditacija je zaista super, sudjelovala sam na tvom tečaju prije dvije godine i puno mi je pomogao, otad pratim sve tvoje webinare… Hvala ti puno na svemu Anita

Tihana

No Title

Rated 5.0 out of 5
1 kolovoza, 2021

Anita hvala, hvaležna sem za vsako tvojo besedo, ravno s tem se ukvarjam. Ravno ko zaslužim več denara se nekaj zgodi da denar gre… In vedno gre…

Mojca

No Title

Rated 5.0 out of 5
31 srpnja, 2021

Hvala na svim darovima ,,,hvala ❤️❤️❤️ hvala,,,hvala ti draga Anita na velikoj ljubavi za nas ,,Bilo je predobro ,fantastično i jako motivirajuće za nastavak i napredak osobnog rasta

Marta