Natrag na naslovnicu

Radionica/Vježba:

Vjerujem u sebe

Više o radionici saznajte u nastavku pod “sadržaj”. Ova radionica je dio programa mjesečne pretplate. Preporučujemo vam da se pretplatite na 4 radionice mjesečno i ostvarite 75% popusta! Sudjelujte na radionicama uživo na pretplati klikom OVDJE

Vjerovati u sebe nije samo osjećaj

Samopouzdanje nije nešto s čime se ljudi rađaju.

To je unutarnji odnos koji gradimo prema sebi.

Ako je taj odnos slab, pojavljuju se obrasci poput:

odgađanja odluka

stalnog preispitivanja

traženja potvrde od drugih

straha od pogreške

ili osjećaja da nikada nisi dovoljno dobra/dobar

I tada čak i veliki potencijal ostaje neiskorišten.

Na radionici radimo upravo na toj razini –
razini unutarnje sigurnosti i identiteta.

Ne radimo samo na ponašanju.
Radimo na unutarnjem osjećaju:

“Mogu.”
“Mogu pokušati.”
“Mogu uspjeti.”


Na radionici ćeš doživjeti

🧘‍♀️ vođenu unutarnju praksu jačanja povjerenja u sebe
💭 osvještavanje skrivenih uvjerenja koja ruše samopouzdanje
📝 konkretne alate za razvoj unutarnje sigurnosti
💡 duboke uvide o tome kako nedostatak samopouzdanja utječe na odluke, odnose i životne prilike

Jer često problem nije u tome što ne znaš što želiš.

Problem je što sumnja govori glasnije od tvoje intuicije.


Zašto mnogi ljudi teško vjeruju u sebe

Vrlo često iza toga stoje stari obrasci poput:

“Moram biti bolja/bolji.”

“Drugi znaju bolje od mene.”

“Što ako pogriješim?”

S vremenom takva uvjerenja postanu unutarnji glas koji nas koči.

I tada čak i kada se pojavi prilika –
mi se povučemo.

Na ovoj radionici radimo na tome da taj obrazac počneš prepoznavati i mijenjati.

Jer samopouzdanje nije arogancija.

Samopouzdanje je mirna sigurnost u sebe.


Zašto je ova radionica za tebe

Ako osjećaš da često sumnjaš u svoje odluke…

Ako imaš potencijal, ali ga ne koristiš u potpunosti…

Ako previše razmišljaš prije nego napraviš korak…

Ako tražiš potvrdu drugih prije nego poslušaš sebe…

Ako želiš razviti dublje samopouzdanje i unutarnju sigurnost

onda je ova radionica upravo za tebe.


Život kada počneš vjerovati u sebe

Zamisli da:

donosiš odluke bez stalnog preispitivanja

radiš stvari i kada nisu savršene

govoriš svoje mišljenje bez straha

koristiš prilike koje ti život donosi

osjećaš mirnu sigurnost u sebe

To nije savršenstvo.

To je odnos sa sobom koji kaže:

“Vjerujem sebi.”


Pridruži se radionici “Vjerujem u sebe”

Ako osjećaš da je vrijeme da prestaneš živjeti iz sumnje i počneš živjeti iz povjerenja u sebe – ova radionica je tvoj sljedeći korak.

Jer život se mijenja u trenutku kada unutarnji glas počne govoriti:

“Mogu.”
“Vrijedna sam.”
“Vrijedan sam.”
“Vjerujem u sebe.”


CIJENA: 60,00 €

Uplate primamo svim karticama, a oni koji žele mogu također uplatiti i direktno na naše račune:

Za dodatne upite i pomoć uvijek nam se možete obratiti putem e-maila an***@*******is.com

Izjava o odricanju od odgovornosti (klikni na link)

5.0
Rated 5.0 out of 5
5.0 od 5 zvjezdice (na temelju 1.354 ocjene)
Odlično100%
Vrlo dobro0%
Osrednje0%
Slabo0%
Loše0%

No Title

Rated 5.0 out of 5
23 lipnja, 2023

Nesto najlepse sto sam sebi moglada priustim, samo za moju dusu Beskrajno hvala predivnoj, prelepoj Aniti na svemu sto nam je prenela i poklonila nesebicno. Ta zena je jedna predivna dusa koja nije slucajno usla u moj zivot. Akademija i nasi susreti mi vec nedostaju ali imamo snimke pa ce tako ostati uvek da mozemo iznova gledati. Jos jedanput veliko hvala i preporucujem svima koji zele sebi dobro, da upisu Anitine tecajeve i sve sto ona radi da prate.

Puno ljubavi saljem svima koji ovo citaju

biximesarovic

No Title

Rated 5.0 out of 5
22 lipnja, 2023

Lagan je život na visokoj vibraciji. Neopisiv. Ali nije uvijek bio ovakav, ponekad je težak, pretežak i spušta vas dolje,duboko,u najtamnije dijelove svoga postojanja, da bi u najvećoj tami postali svjesni svoga svjetla, svoje moći…a tim putem vas blago i nježno vodi najbolja mentorica koju sam mogla zamisliti. Hvala ti Anita na svemu od . .poseban pozdrav najboljoj grupi

Jasna Šoštarić

No Title

Rated 5.0 out of 5
21 lipnja, 2023

Draga Anita,pratim tvoj rad duze vrijeme i Akademiju sam poklonila sebi za rodjendan.Poklon nije mogao biti bolji i moja iskrena preporuka svima.

Hvala Anita,hvala cijeloj grupi na inspiraciji,podrsci,nesebicnom dijeljenju i zajednistvu.

Helda

heldaheki

No Title

Rated 5.0 out of 5
16 lipnja, 2023

Anita je jedna dusa, iskrena, naucila me je kako da koracam kroz zivot, hvala joj na tome beskonacno! Akademija osobnog razvoja ce vas nauciti kako da sami sebi pomognete uvek jednostavno dobijete alate i koracate kroz zivot kao zvezda! Hvala Anita jos jednom! Predivno iskustvo!

marinanaglic1994

No Title

Rated 5.0 out of 5
15 lipnja, 2023

Hvala puno draga Anita na svemu. Puno si mi pomogla rečenicom da je ljubav sloboda a ne vezanost kako su mene učili. Godinama te pratim a Akademija je kao trešnjica na svemu. Hvala cijeloj grupi puno ljubavi vam šaljem i topla preporuka svima za Akademiju i sve ostalo jer Anita to radi na jedan suptilan i nježan a tako moćan način.

Jasna (jacabp) ❤️

jacabegic

No Title

Rated 5.0 out of 5
15 lipnja, 2023

Akademija je bila vrhunska. Ovo pišem kao jedan od rijetkih muškaraca koji se odlučio na nju. Nemojte misliti ako ste muškarac da ovo nije za vas. Ako rezonirate sa Anitom, nebitno kojeg ste spola, akademija će vam dati više nego što možete zamisliti

Sretno svim budućim polaznicima

Marko Dadic

No Title

Rated 5.0 out of 5
15 lipnja, 2023

Draga Anita sretna sam što sam imala priliku slušati te imam 66godina ali sam shvatila da je saznanje za tebe i učeći od tebe dio mog životnog puta u kome sam dosta ispraviti sebe i cijeli moj život koji sam prošla i koji će opet doći,hvala Životu Izvoru na svemu sad znam gdje pripadam-dragom Životu i dragim ljudima,cijenim te i volim puno hvala.

grcicjelica1

No Title

Rated 5.0 out of 5
15 lipnja, 2023

Hvala draga Anita❤️ Nakon završene Akademije osjećam se puno bolje. Više volim i cijenim sebe. Život gledam na puno ljepši način. Vedrina i vjera u sebe mi je porasla. Odnosi koji su bili toksični su se razotkrili i nestali. Naučila sam kako treba prodisati situacije koje nisu ugodne i reagirati na bolji način. Otkrila sam uvjerenja koja su mi bila blokirajuća, te način kako ih transformirati u podržavajuća. Osvjestila sam što znači energetski rad kroz meditacije i koliko je značajan.Cijela grupa bila je divna i hvala svima na međusobnoj razmjeni energije. Sve je bilo predivno zahvaljujući našoj dragoj Aniti koja je nesebično podijelila svoje znanje sa nama. Nevjerojatna je duhovna učiteljica, koja na tako jednostavan i topao način dopire do naših srca svojim ogromnim znanjem i energijom koja budi. Topla preporuka svima da uložite u sebe u svoj Život, jer tko će, ako nećete Vi❤️

alicsabina3

No Title

Rated 5.0 out of 5
15 lipnja, 2023

Draga Anita, hvala ti što djeliš svoje znanje s nama. Uz tvoju pomoć moj život se mjenja na bolje. Ima tu još posla, ali rezultati su sve bolji i bolji. Bilo bi divno kad bi postojala Akademija 2 jer provoditi vrijeme s tobom i drugim učesnicima je od neprocjenjive vrijednosti. Hvala od srca ♥️♥️ Gordana

Gordana Djumic

No Title

Rated 5.0 out of 5
15 lipnja, 2023

Draga Anita

Da postoji ocjena od 1 do 100,bila bi za vas 100,od kako ste uši u moj život, vratilo mi se samopuuzdanje,vjera u mene i život, dobila sam hrabrost da sljedim i da radim n’a sebi. Hvala od srca draga Anita na svemu vi ste anđeo koji je poslan na ovu zemlju da na ohrabruje ,usrećuje i djelite tu veliku ljubav prema svom bližnje. Volim vas draga Anita. Od srca Jela ♥️

mlivicjela