Natrag na naslovnicu

Radionica/Vježba:

Vjerujem u sebe

Više o radionici saznajte u nastavku pod “sadržaj”. Ova radionica je dio programa mjesečne pretplate. Preporučujemo vam da se pretplatite na 4 radionice mjesečno i ostvarite 75% popusta! Sudjelujte na radionicama uživo na pretplati klikom OVDJE

Vjerovati u sebe nije samo osjećaj

Samopouzdanje nije nešto s čime se ljudi rađaju.

To je unutarnji odnos koji gradimo prema sebi.

Ako je taj odnos slab, pojavljuju se obrasci poput:

odgađanja odluka

stalnog preispitivanja

traženja potvrde od drugih

straha od pogreške

ili osjećaja da nikada nisi dovoljno dobra/dobar

I tada čak i veliki potencijal ostaje neiskorišten.

Na radionici radimo upravo na toj razini –
razini unutarnje sigurnosti i identiteta.

Ne radimo samo na ponašanju.
Radimo na unutarnjem osjećaju:

“Mogu.”
“Mogu pokušati.”
“Mogu uspjeti.”


Na radionici ćeš doživjeti

🧘‍♀️ vođenu unutarnju praksu jačanja povjerenja u sebe
💭 osvještavanje skrivenih uvjerenja koja ruše samopouzdanje
📝 konkretne alate za razvoj unutarnje sigurnosti
💡 duboke uvide o tome kako nedostatak samopouzdanja utječe na odluke, odnose i životne prilike

Jer često problem nije u tome što ne znaš što želiš.

Problem je što sumnja govori glasnije od tvoje intuicije.


Zašto mnogi ljudi teško vjeruju u sebe

Vrlo često iza toga stoje stari obrasci poput:

“Moram biti bolja/bolji.”

“Drugi znaju bolje od mene.”

“Što ako pogriješim?”

S vremenom takva uvjerenja postanu unutarnji glas koji nas koči.

I tada čak i kada se pojavi prilika –
mi se povučemo.

Na ovoj radionici radimo na tome da taj obrazac počneš prepoznavati i mijenjati.

Jer samopouzdanje nije arogancija.

Samopouzdanje je mirna sigurnost u sebe.


Zašto je ova radionica za tebe

Ako osjećaš da često sumnjaš u svoje odluke…

Ako imaš potencijal, ali ga ne koristiš u potpunosti…

Ako previše razmišljaš prije nego napraviš korak…

Ako tražiš potvrdu drugih prije nego poslušaš sebe…

Ako želiš razviti dublje samopouzdanje i unutarnju sigurnost

onda je ova radionica upravo za tebe.


Život kada počneš vjerovati u sebe

Zamisli da:

donosiš odluke bez stalnog preispitivanja

radiš stvari i kada nisu savršene

govoriš svoje mišljenje bez straha

koristiš prilike koje ti život donosi

osjećaš mirnu sigurnost u sebe

To nije savršenstvo.

To je odnos sa sobom koji kaže:

“Vjerujem sebi.”


Pridruži se radionici “Vjerujem u sebe”

Ako osjećaš da je vrijeme da prestaneš živjeti iz sumnje i počneš živjeti iz povjerenja u sebe – ova radionica je tvoj sljedeći korak.

Jer život se mijenja u trenutku kada unutarnji glas počne govoriti:

“Mogu.”
“Vrijedna sam.”
“Vrijedan sam.”
“Vjerujem u sebe.”


CIJENA: 60,00 €

Uplate primamo svim karticama, a oni koji žele mogu također uplatiti i direktno na naše račune:

Za dodatne upite i pomoć uvijek nam se možete obratiti putem e-maila an***@*******is.com

Izjava o odricanju od odgovornosti (klikni na link)

5.0
Rated 5.0 out of 5
5.0 od 5 zvjezdice (na temelju 1.354 ocjene)
Odlično100%
Vrlo dobro0%
Osrednje0%
Slabo0%
Loše0%

Akademija jesen 2023.

Rated 5.0 out of 5
14 siječnja, 2024

Anita sa svojim meditacijama vrlo pronicljivo ulazi u najdublje slojeve podsvjesnih krivih uvjerenja koja osobu drže u nekoj zarobljenoj poziciji. I svakako preporuke za one koji se žele suočiti sa svojim dubokim sjenama i transformirati svoj život.

Olja

Savrseno

Rated 5.0 out of 5
13 siječnja, 2024

Anita i njena akademija pun pogodak ♡Kroz te vjezbe osjecam da sam otpustila jako puno i iscijelila. Znam po tome jer me mnoge stvari koje su me mučile više ne pogađaju, to je nestalo, iščeznulo iz mog tijela i duše. Odnosi koji su mi izgledali ne riješivi su se posložiti na novi, kvalitetniji nivo. Jako puno znanja o energiji i svijesnosti koje mi pomažu da kvalitetnije i ispunjenije živim dan i život. Uz pomoć Anite i njezinih čudotvornih meditacija i vježbi, sagradila sam ogromno povjerenje u zivot i u sebe, bezbrižnost, snagu,moć, ljubav prema sebi zivotu, drugima. Smatram da je to srž za sve izazove i zadatke koji me čekaju u životu. Toliko lijepih i pozitivnih aspekata. I ono što je bilo negativno sve se danas gleda kao blagoslov i lekcija. Sve je za naše najveće dobro. Svi vi koji ovo čitate, znajte Anita je tu za vaše najveće dobro. Pomoći će vam za sve segmente života. Dobit ćete jasne smjernice i upute za maindset, energiju, svijesnost, život….

To je temelj. Definitivno preporučujem svima ♡♡♡

Dajana

Hvala, hvala, hvalaaa❤️

Rated 5.0 out of 5
13 siječnja, 2024

Hvala Anita,

Anita hvala, hvala na nesebičnoj ljubavi, razumijevaju, ma na svemu što dijeliš s nama❤️🥰

Sa Akademijom sam spoznala, tko sam doista, poboljsala obiteljske odnose,..hvala, hvala, hvalaa ti divna, predivna dušo.❤️🥰😘Velika pusa, tebi i tvom divnom timu❤️🥰😘

Marina V.Vučetić

Beskrajno hvala Aniti!!!

Rated 5.0 out of 5
13 siječnja, 2024

Akademija osobnog razvoja je nesto najbolje sto mi se dogodilo u zovotu!Promena koju sam dozivela je neverovatna .Toliko ljubavi,srece,zadovoljstva,uspeha je proisteklo iz svega cemu me je Anita naucila!!Hvala Aniti,hvala svim dragim ljudima na akademiji.Promene su cudesne i mocne,zivot je lagan i lep,ispunjen ljubavlju,mirom,slobodom,radoscu.Ovo je nesto sto ostaje zauvek,kao deo duse.Neprocenjivo!!!!Beskrajno sam zahvalna!!!!

Vesna Nesovic

Odličan

Rated 5.0 out of 5
13 siječnja, 2024

Draga Anita

Hvala ti što si promijenila moj život.

Do prije Akademije ja bih rekla da su zadnje dvije godine najgore godine u mom životu. Dvije godine suza, boli, razočaranje, nemoći.

Danas nakon Akademije ja govorim da su zadnje dvije godine, uz godine rođenja moje djece, najbitnije godine mog života.

Godine velikih izazova, lekcija, učenja, rasta. TI si mi omogućila da to shvatim i naučila me ono najbitnije. Naučila si me da volim sebe i da sve, apsolutno sve mogu jer ja sam kreator svog života.

I ne nisi to napravila sa nekim čarobnim štapićem nego sa svojim toliko jedinstvenim radionicama Akademije, svojom iskrenom željom da pomogneš, objašnjenjima i beskrajno divnim osmjehom.

Hvala ti draga Anita što postojiš, što mijenjaš živote i unosiš radost.

Zauvijek zahvalna

Nataša

Nataša

Više nego hvala!

Rated 5.0 out of 5
11 siječnja, 2024

Draga Anita, samo ti želim reci da si uspjela od mog života napraviti čudo. Prvo mi se slučajno na you tube ukazao jedno tvoje izlaganje. Jednostavno mi je odgovarala u tom momentu tvoja energija, smirenost i boja glasa. Bila sam u velikom izazovu ali su me smirivali tvoji video snimci. Tad sam pomislila, ne postoji slučajnost i jednostavno sam se po inerciji odmah prijavila na Akademiju. Sve žene u ovoj grupi su divne, svaka na svoj način i osjećam se da sam okružena pozitivnom energijom i podrškom. Moj kvalitet života se potpuno promjenio, kao da sam se ponovo rodila i dobila još jednu šansu u životu. Šansu da živim konačno onako kako želim. Moj dan počinje i završava se sa zahvalnošću. Ne, nisam postala milioner…haha ali sam ponovo otkrila radost, mir, zahvalnost i humor. Sad se nasmijem samoj sebi i kažem, konačno je otišao strogi namicor( stara ja) , sad mogu da se smijem od srca i koliko hoću i želim. Hvala ti Anita, hvala do neba.❤️🙏

Ines Feliks

Odlican

Rated 5.0 out of 5
27 prosinca, 2023

Draga Anita 😘Hvala ti od dubokog srca♥️, na svima Blagoslovima , u Srcu osijecam taj mir i ljubav koju nam Predajes ,suze teku od toliko Zahvalnosti , nemoze se to opisati rijecima , 🙏, Saljem Vam Blagoslove i Zelim Vam svima u Teamu Sretnu Novu Godinu Pun Harmonie und Liebe Daniela

Daniela Hutterer

Stvarno nešto posebno...

Rated 5.0 out of 5
26 prosinca, 2023

Draga Anita, ova radionica je nešto savršeno, takve valove energije nisam nikad osjetila, takvo “otvaranje očiju” i buđenje. Hvala, hvala, hvala!

Danijela Muždeka

Izvanredni!

Rated 5.0 out of 5
21 prosinca, 2023

Hvala,hvala,hvala! Vracas me samoj sebi i time jos vise volim sve oko sebe !Blagoslov tebi Anita !

Vesna Stojanovic

Iz težine u lakoću

Rated 5.0 out of 5
12 prosinca, 2023

Ovaj se program zaista ne može opisati, toliko je jednostavan a moćan. Naravno da iz prve neće riješiti sve vaše probleme, ali će vas natjerati da gledate i slušate iznova i opet iznova. Svaki ćete put otkriti neku novu glupost kojom opterećujete svoj život i život vaših najmilijih. Vjerujem Aniti da je život zapravo vrlo jednostavan i da ga samo treba prihvatiti takvim kakav jest. Hvala Anita!

Suzi