Natrag na naslovnicu

Radionica/Vježba:

Arhetip sabotera – iznad inatljivosti, zamjeranja, uvredljivosti

– utorkom uživo, 22.11.2023. u 20:30

Više o radionici saznajte u nastavku pod “sadržaj”. Ova radionica je dio programa mjesečne pretplate. Preporučujemo vam da se pretplatite na 4 radionice mjesečno i ostvarite 75% popusta! Sudjelujte na radionicama uživo na pretplati klikom OVDJE

SADRŽAJ radionice Arhetip sabotera :

Ova radionica vodi vas iznad arhetipa sabotera. Prepoznajte dio svog ranjenog ega koji je saboter i imajte dovoljno snage nadići sami sebe, svoj ego, te odlučivati i djelovati iznad destruktivnih ego trikova poput inata, zamjeranja i uvreda. Budite otporni na inatljivost, zamjeranje i uvredljivost. Reakcije iz ranjenog ega koji se brani inatom, zamjeranjem i uvjerljivošću su destruktivne i toksične te vam ne donose ništa dobro. Kroz praktičnu vježbu u radionici vodim vas do konstruktivnih realnosti i energija iz kojih ćete uvijek donijeti najbolju odluku za sebe i druge.


CIJENA: 60,00 €

Uplate primamo svim karticama, a oni koji žele mogu također uplatiti i direktno na naše račune:

Za dodatne upite i pomoć uvijek nam se možete obratiti putem e-maila an***@*******is.com

Izjava o odricanju od odgovornosti (klikni na link)

5.0
Rated 5.0 out of 5
5.0 od 5 zvjezdice (na temelju 1.354 ocjene)
Odlično100%
Vrlo dobro0%
Osrednje0%
Slabo0%
Loše0%

Odlicna

Rated 5.0 out of 5
28 siječnja, 2025

Trenutak odluke kljucan skroz i on zaista cini promjenu

Patricia

Tocno

Rated 5.0 out of 5
27 siječnja, 2025

Da fokus na misli😀

Patricia

Odlican

Rated 5.0 out of 5
26 siječnja, 2025

Bas mi se dojmilo sad samo da krenem uuuu

DISANJE😀🤩😇

Patricia

Odlično

Rated 5.0 out of 5
26 siječnja, 2025

Naprosto odmoriš dušu.

Hvala🙏💕

Tanja

Odličan 🥰

Rated 5.0 out of 5
25 siječnja, 2025

Divno je biti dio svijeta u kojem si TI 💝

Anita

5 divno

Rated 5.0 out of 5
23 siječnja, 2025

Hvala od ❤️ na ovoj inspirativnoj prici 🙏🏼

Alma

Hvala Anita 🩷

Rated 5.0 out of 5
23 siječnja, 2025

Kakav mir i harmonija to se rečima ne može opisat …Kao,da su neki djelovi odpali od mene .Predivno vođenje sa puno ljubavi u našu dubinu duše🩷 prvi put sam doživjela tako iskustvo…I radujem se novima 😇🩷

Anita radi ćuda eto tako ja to doživljavam 🥰

Špela

5

Rated 5.0 out of 5
22 siječnja, 2025

Hvala za ljubav i podsjećanje koliko smo mi ljudi moćni i fantastici kad ovladamo mirom u sebi i kad putujemo u opuštenom tijelu .

Hvala ti ,ovo je divno i dragocjeno ❤️

Sve sto ja jesam jest moj dah 🪽

Mirela

❤️❤️❤️❤️❤️🙏🏼

Rated 5.0 out of 5
22 siječnja, 2025

Hvala Anita ❤️🙏🏼

Alma

🤩

Rated 5.0 out of 5
22 siječnja, 2025

Zahvalna sam jer postojis ✨💕

Tamara